AUKCE

Proč aukce?

Někdy se stává, že jdete na prohlídku nemovitosti a mezi tím, již prodejce slíbil jinému zájemci že nemovitost prodá jemu. Následuje oprávněné rozhořčení nad neseriózním jednáním prodejce, ztrátou příležitosti i času. Zároveň není pro vás jako zájemce fér, rozhodovat se o tak závažné investici pod časovým tlakem během několikaminutové prohlídky. 

Aukce nemovitosti, pro vás jako kupující znamená férové podmínky, pokud se jedná o natolik atraktivní nemovitost, že je současně více zájemců o její koupi.

Proto volíme v případě více zájemců o nemovitost variantu aukce, při které rozhodne 1) jistota zajištění financování a 2) míra vašeho zájmu o nemovitost, vyjádřená nabídnutou cenou. (případně další kritéria dle požadavků prodávajícího.

Této aukce se mohou zúčastnit pouze zájemci, kteří předem navštívili nemovitost a seznámili se s jejím technickým stavem. Tito byli zaevidováni makléřem v protokolu o prohlídce.

Každý ze zájemců může nejpozději do předem stanoveného data nabídnout prostřednictvím zaslaného formuláře částku, kterou je ochoten za nemovitost nabídnout. Rovněž je požadováno uvedení zajištěného způsobu financování.

S vybraným zájemcem bude uzavřena závazná rezervace a následné kroky vedoucí k nákupu nemovitosti.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek