Usedlost s uzavřeným dvorem a pozemky, Bohdalovice

Jestli hledáte dostatek místa pro bydlení nebo podnikání, navíc v krásné čisté přírodě, jste tady správně. V bývalé zemědělské usedlosti s velkým pozemkem na krásném místě obklopeném pastvinami, otevřeném jižnímu slunci, na dohled od vsi ale bez blízkých sousedů, naleznete příležitost realizovat své záměry.

Přízemí domu na kterém byla částečně započatá rekonstrukce je rozděleno vjezdem s původními historickými vraty na dvě poloviny, s přiléhající hospodářskou částí tvořící uzavřený dvůr. Hlavní obytná část se skládá ze dvou podlaží a velkého podkroví. na objektu je nová střecha. U objektu je kopaná studna a na pozemku pramen. Původní kamenný dům je podsklepený, s rozsáhlými využitelnými podkrovními prostory. Obytná část, má 246 m2, zastavěná včetně nádvoří 1205m2 a celková výměra všech pozemků 11.346 m2.

PENB-G

Usedlost je vhodná jako zajímavé bydlení, k chovu hospoářských zvířat, penzion apod. Nemovitost se nachází v kopcovité krajině mezi Českým Krumlovem 14km a Lipnem 14km. Praha 198km, Linz (Rakousko) 60km. příjezd po kvalitní asfaltové komunikaci posledních 100m po vlastním pozemku nezpevněný.

Zavolejte pro více informací a osobní prohlídku co nejdříve. Lukáš Beťák, 605 514 425 ; info@lukasbetak.cz

Územní plán Bohdalovice