Rubriky
NEMOVITOSTI

Brloh pod Kletí – stavební pozemek 1388 m2, sad s chatou

Postavit dům na zelené louce můžete kdekoliv, ale postavit dům a moct se procházet pod vzrostlými stromy a ochutnávat dozrávající ovoce, to můžete jen tady. Na prodej nabízím krásný pozemek pro bydlení v Brloze pod Kletí, s vlastní studnou s vodárnou v nově vybudovaném sklípku, s elektrikou 220/380V a vším co je třeba k příjemnému bydlení. A volba domu už bude jen na vás.

Mezitím jako zázemí dobře poslouží chata z části zděná z části dřevěná, s kamny na dřevo a zavedenou vodou i elekřinou. Později chata může sloužit jako pokoj pro hosty, pracovna, či letní kuchyně. Na celém pozemku jsou ovocné stromy.

Nedaleko pozemku je škola (130m), v obci je prodejna potravin, sportoviště, autem jste do 30 minut v Českých Budějovicích, Českém Krumlově nebo v Prachaticích. Obec Brloh se nachází v okrese Český Krumlov, kraj Jihočeský, přibližně 15 km severozápadně od Českého Krumlova a 19 km jz. od Českých Budějovic. Žije zde přibližně 1 100 obyvatel.

V případě že hledáte pozemek a tento vás zaujal, rád vás po nemovitosti provedu a zodpovím vaše dotazy. Také vám pomohu vybrat nejvhodnější financování, nejen koupě pozemku ale i stavby vašeho vysněného domu. Zavolejte co nejdříve,

pohledn na pozemek

KE STAŽENÍ

KATASTRÁLNÍ MAPA POZEMKU

SNÍMEK Z ÚZEMNÍHO PLÁNU