K čemu je realitní makléř a jak poznat toho dobrého…

Které faktory rozhodují o prodeji nemovitosti:

  • První dojem – atraktivní poutavá nabídka
  • Důvěryhodnost prodávajícího
  • Správné oslovení cílové skupiny a oslovení celého potenciálního trhu
  • Správné nastavení nabídkové ceny hned od začátku prodeje
  • Bezpečnost transakce pro všechny strany obchodu

A to jsou jen některé úkoly realitního makléře, jenže zdaleka ne všichni to tuší. Jak tedy poznat toho pravého pro vaši nemovitost?

Kvalitního realitního makléře poznáte poměrně snadno, pokud nedáte jen na velké řeči a nereálné sliby, ale zaměříte se na skutečnou práci, kterou pro prodej vaší nemovitosti udělá.  Profesionál chce poskytovat prvotřídní exkluzivní službu a dokáže vám jako prodávajícímu přesně nastínit jednotlivé kroky vedoucí k prodeji nemovitosti. Skutečný profesionál se nespokojí jen s letmou prohlídkou nemovitosti a několika rychlými fotografiemi, ale zajímá se o podrobnosti, které mu pomohou zájemce o nemovitost přilákat a následně jim podat maximum pravdivých informací. Cílem je nejen předat kupujícímu informace, ale také vytvořit důvěru a podpořit rozhodnutí nemovitost koupit.

Skutečný profesionál se vás, jako majitele nemovitosti bude pravděpodobně ptát na otázky, které by vás ani nenapadly a bude také umět poradit, kde tyto informace získat…

Moderní realitní makléři jdou s dobou a využívají moderní technologie i prodejní techniky a nástroje. Z tohoto důvodu jsem vybaven špičkovou technologií Leica Geosystems, která mi umožňuje předat zájemcům o nemovitost maximálně relevantní informace o nemovitosti a její velikosti. Standardní součástí nabídky nemovitosti je grafické znázornění dispozičního řešení včetně základních rozměrů. Cílem je poskytnout kvalitní informace, vytvořit pozitivní “první dojem” a vyvolat zájem a důvěru. Díky tomu se zájemci mnohem rychleji a ochotněji rozhodují k nákupu nemovitosti. Také vaši nemovitost, ať už jde o novostavbu, nebo starší dům k rekonstrukci, mohu prodat profesionálním způsobem a za odpovídající tržní cenu.

Rozhodněte se pro profesionální prodej nemovitosti. Výsledek poznáte!

You must be logged in to post a comment.