Něco o mně – Lukáš Beťák

Jmenuji se Lukáš Beťák a vždy mne bavila architektura, nemovitosti a také fotografování. V realitách podnikám od roku 2011. Osobní setkání s realitami a realitními makléři z pohledu zákazníka mne po 9 letech práce v přímém prodeji dovedlo k rozhodnutí poskytnout lepší profesionální alternativu, kterou systematicky vytvářím jednak vlastní prací, ale také vedením stále rostoucí komunity Realitní makléři v ČR.

Moje kvalifikace: jelikož v ČR byly v minulých letech podmínky pro vzdělávání realitních makléřů omezené, což se v posledních letech naštěstí výrazně mění, získal jsem praxi v několika oblastech, které mi pomáhají poskytovat kvalitní a profesionální službu od samého začátku.

Pracoval jsem 3 roky jako reportážní a ateliérový fotograf a prodejce fotografické techniky. Získal jsem obchodní a marketingové zkušenosti v interiérové společnosti a později specializované stavební firmě zaměřené na dřevostavby. tyto zkušenosti se ukázaly jako velmi praktické. I v době probíhající ekonomické krize jsem jako začínající realitní makléř úspěšně zprostředkoval prodej několika rodinných domů a bytů, které byly před tím neúspěšně nabízeny řadu měsíců. Vlastně jsem doslova začínal v době, kdy někteří jiní makléři pro nedostatek zakázek v realitách skončili. Od začátku si zakládám na kvalitní důvěryhodné prezentaci, aby se kupující cítili při výběru nemovitosti příjemně. I dnes se stále mnoho nemovitostí nabízí nevhodným a amatérským způsobem a prodávající tak zbytečně přicházejí o peníze a spolu s kupujícími také o čas a klidné spaní. Vaši nemovitost několika ověřenými kroky proměním v žádané zboží. Nemovitosti jsou mou zálibou a jejich prodej chápu jako exkluzivní službu založenou na detailních znalostech obchodních postupů, právních a stavebních náležitostí a marketingu. Proto se stále vzdělávám, komunikuji a spolupracuji s profesionály nejen v realitách. Sleduji nové trendy a často hledám nové neprošlapané cesty, inspiruji se na vyspělejších trzích v zahraničí s přihlédnutím k lokálním odlišnostem, což mi umožňuje být vždy o krok napřed.

Zavolejte mi a rád poznám Vás i Vaši nemovitost. Kontakt na vašeho osobního realitního makléře tel.605 514 425 ; reality@lukasbetak.cz

Zůstaňme ve spojení na socálních sítích:

https://a8b03ffbc00ed4da54a1-0c6684360696717b63d89dbc0edb802c.ssl.cf1.rackcdn.com/icon-facebook_28x28.jpg  https://twitter.com/lukasbetak  https://www.linkedin.com/in/lukasbetak  https://www.instagram.com/lukasbetak.cz/  http://www.youtube.com/c/lukasbetak

https://www.facebook.com/jihoceskenemovitosti/
https://www.instagram.com/lukasbetak.cz/
https://www.linkedin.com/in/lukasbetak
https://twitter.com/lukasbetak

 87903369, fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 6.6.2011

Subjektem příslušným k mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce (www.coi.cz).

Číslo účtu:

2400683401/2010 u Fio banka a.s.

277546858/0300 u ČSOB a.s.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *