PRODÁNO – Rodinný dům Omlenička č.53, Kaplice

Hledáte-li rodinné bydlení nedaleko města Kaplice, v okrese Český Krumlov, s dobrou dostupností do Rakouska i Českých Budějovic, nepřehlédněte tuto nabídku. Prodej rodinného domu s menší zahradou o celkové ploše pozemku 450 m, v obci Omlenička. Dům s podlahovou plochou cca 130 m2 a využitelným suterénem prošel částečnou rekonstrukcí nové jsou rozvody el. a vody, na severní straně plastová okna, koupelna v 1 obytném podlaží. V dalších dvou patrech včetně suterénu jsou sprchové kouty. Po vstupu do domu vcházíte do schodišťové chodby, ze které je vstup do koupelny s vanou a WC, kuchyně se samostatnou spíží a obývacího a dalšího samostatného pokoje. Další pokoj je propojený velkým otvorem s obývacím pokojem a zároveň dveřmi s kuchyní. Může sloužit jako samostatná jídelna mezi kuchyní a obývacím pokojem a tvořit tak rozlehlý obytný prostor přízemí, které lze novou terasou propojit se zahradou. V obytném podkroví jsou 2 ložnice a sprchový kout. V suterénu je dílna, samostatná kotelna kde je umístěno tepelné čerpadlo vzduch-voda zn. NIEBE a velká místnost s otevřeným krbem. Na severní straně jsou plastová okna, na jižní straně okna dřevěná – je možné přistavět balkon, nebo prostornou terasu. Na pozemku před domem je vjezd a možnost parkování.

Krásné okolí, lesy, louky, rybníky, blízkost Lipna, je dobrým předpokladem pro zdravý a příjemný život rodiny a využití volného času. V obci je obchod s potravinami a hospoda. Veškerá občanská vybavenost je ve městě Kaplice, vzdálené 2,5 km.

Nemovitost není zatížena žádnými břemeny ani závazky a je možné ji financovat hypotékou. Pro více informací o nemovitosti i možnostech financování kontaktujte makléře této nabídky Lukáše Beťáka.