Prodat nemovitost dokáže dnes (skoro) každý… prodat ji DOBŘE a RYCHLE, vyžaduje ZNALOSTI, ZKUŠENOSTI a SPRÁVNÉ NÁSTROJE.

Záleží vám na hodnotě vašeho majetku?  Vážíte si svého času? Nespoléháte na štěstí – chcete jistotu? Rádi byste se vyhnuli chybám, které vás připraví o spoustu peněz a často i nervů?

stáhněte si zdarma e.Book : 

JAK TO DĚLÁM JÁ?

Pokud někdo tvrdí, že prodej nemovitosti je jednoduchý a zvládne ho každý, pak jen proto, že sám ani netuší co vlastně obnáší.

Nebo záměrně neříká  pravdu aby tím podpořil vlastní podnikání na úkor klientů – například prodej inzerce, nebo dalších jednotlivých služeb pochybné kvality. Protože výsledek v takovém případě závisí na schopnostech prodávajícího.

K úspěšnému prodeji vede celá řada kroků.  Zde jsou jen základní, které dělám, nebo mohu zajistit pro své klienty.

PRVNÍ KROK:   PŘÍPRAVA PRODEJ (neprodávám zajíce v pytli)

DRUHÝ KROK:  VYHLEDÁNÍ KUPUJÍCÍCH  (není jen o zveřejnění inzerátu)

TŘETÍ KROK: REALIZACE PRODEJE

Hledám pro své klienty

Jako realitní makléř se potkávám s mnoha lidmi. Další mi si telefonuji a obrací se na mne se svými požadavky. Obvykle od nich získám mnoho detailů ohledně toho co vlastně hledají a s některými udržuji kontakt dlouhodobě. Dalším zajišťujeme financování a mají již předschválenou hypotéku. lukasbetak.cz/category/nemovitosti/ Jako realitní makléř se potkávám s mnoha lidmi. Další mi si telefonuji a obrací se na mne se svými požadavky. Obvykle od nich získám mnoho detailů ohledně toho co vlastně hledají a s některými udržuji kontakt dlouhodobě. Dalším zajišťujeme financování a mají již předschválenou hypotéku.

Pokud se rozhodujete prodat svou nemovitost, pravděpodobně já už dneska vím, komu její koupi mohu doporučit.