Prodej bytu 2+1 Špičák , Český Krumlov

Ideální byt pro mladý aktivní pár, singles, nebo seniory, kteří již nemůžou pečovat o velký dům daleko od města. Nabízíme prodej bytu 2+1 o velikosti 60 m2, upraveného rozdělením pokoje na dva, vznikla dispozice 3+1 (jeden malý pokoj je bez okna). Pokoje lze samozřejmě opět spojit a vytvořit pěkný obytný prostor, částečně propojený s kuchyní a s výhledem do zahrady protějšího domu. Stav bytu je po rekonstrukci před 10 lety dobrý. Zděné jádro, s keramickým obkladem v světlých tlumených barvách, rohová vana se sprchovací zástěnou, místo pro pračku. WC je samostatné. Kuchyňská linka nese jen drobné známky používání, zabudovaný je elektrický sporák a digestoř. V lince je prostor na myčku nádobí a vysokou chladničku. Úložné prostory doplňuje velká komora (1,6m x 1,7m) a také velký zděný sklep v přízemí, kam se pohodlně vejdou kola a spoustu dalších věcí. Navíc je k bytu klasická sklepní kóje.

V prvním patře nebudete mít na balkóně závrať a těch pár schodů se dá zvládnout i pěšky. Máte ale k dispozici nový moderní výtah a bezbariérový přístup (tři nízké schodky na chodníku). Do vzdálenosti 200 m od domu je autobusová zastávka dálkové i místní dopravy, poliklinika, základní škola, obchod s potravinami. Přitom je dům v klidné slepé ulici. Velmi blízko je také do centra města , nebo za sportovními aktivitami na krytý bazén, tenis, cyklostezku… Parkoviště u domu je jen pro rezidenty, roční poplatek městu platí v celé lokalitě. Poblíž je také veřejné placené parkoviště. Je zajištěn úklid společných prostor v domě.

Dům je velmi čistý, zateplený, bezbariérový, s novým moderním výtahem. Výhledově je v plánu oprava střechy. Příspěvek do fondu oprav 2.000 Kč/měsíc. Na bytové jednotce nevázne žádná zástava. Daň z nabytí byla zrušena – neplatíte tedy nic navíc.

Zkušený realitní makléř Lukáš Beťák a hypoteční poradce Jakub Pecha jsou připraveni se vám věnovat, zodpovědět vaše dotazy a zajistit bezchybný servis pokud se rozhodnete nemovitost koupit. Nespoléhejte na nepřesné a zavádějící internetové kalkulačky, živí odborníci pro vás najdou lepší řešení. Tak zavolejte včas.

Za přiměřených hygienických opatření, jsou možné prohlídky i během současných omezení bez účasti majitele.

2.870.000

Inzerát nemovitosti

PENB – D

MATERIÁLY KE STAŽENÍ – Výpis z listu vlastnictví

Aktuální stav dispozice bytu (orientační).
S možností úpravy do původní dispozice 2+1
Špičák, Český Krumlov – Latrán
Příspěvek vytvořen 27

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek