Rubriky
REFERENCE

PRODÁNO. Byt 4+1 s garáží Sv.Jan nad Malší

Svatý Jan nad Malší č.p.99 byt o velikosti 72,5 m2

svjan99

Jestliže hledáte příjemné bydlení pro rodinu, mimo ruch města a zároveň v dobré dojezdové vzdálenosti do práce v Českých Budějovicích nebo Linci, může toto být ideální nabídka právě pro vás. 

Prodáváme pěkný byt o velikosti 72,5 m2, dispozice 3+1 je upravená na 4+1. Byt je prodáván i s dvěma sklepy, samostatnou garáží 22 m2 v osobním vlastnictví přímo u domu a malou zahrádkou cca 100 m2 na společném pozemku ale k výhradnímu užívání pro tuto bytovou jednotku. 

Dům je cihlový, třípodlažní, na každém patře jsou 2 byty. Byl nedávno zateplen a je v dobrém udržovaném stavu. K příjemnému bydlení jsou nezbytné dobré sousedské vztahy a i tato podmínka zde bude jistě snadno splněna.  Jen tak si posedět v létě na zahrádce, něco dobrého ugrilovat, nebo se projít po vesnici s titulem “Vesnice roku”, s krásnými výhledy do okolí. Do hospůdky na točené je to jen pár kroků. 

Byt je ve zvýšeném přízemí situován na sever (kuchyně a ložnice/jídelna), východ (obývací pokoj) a jih (dvě ložnice). Zděná moderní koupelna je vybavena prostorným sprchovým koutem a WC, Kuchyně s vestavěným spotřebiči včetně myčky. Na ni navazuje komora s oknem, kde je umístěna pračka a el. bojler zajišťující ohřev TUV. Vytápění je řešeno individuálně, kotlem na dřevo/uhlí, ve sklepě s místem pro uskladnění paliva pouze pro tento byt. Stojí to trochu práce, ale snižuje náklady na provoz bytu. Je možná i úprava a pořízení elektrokotle, který zajistí pohodlnější vytápění a sníženou sazbu domácnosti.  Plyn není k dispozici. 

Vzdálenosti: autobus 35 m, obchod a pošta 200 m Velešín 5 km, Český Krumlov 18 km, České Budějovice 24 km, Linz 80 km.

Zaujal vás tento byt? Neváhejte napsat či zavolat. V případě více zájemců může rozhodnout výhodnější nabídka. Bytem Vás osobně provedu a zajistím vše co bude potřeba, včetně případného financování.

dispozice bytu 3+1 (4+1)

KE STAŽENÍ

PENB D 120kWh/ m2 za rok

Byt č. 2 v budově č.p. 99 na stavební parcele číslo 268, se kterou je spojen spoluvlastnický podíl o velikosti 7251/43430 na společných částech domu a parcele číslo 268 a stejný spoluvlastnický na pozemkové parcele číslo 3593/2. 

Parcela číslo 296/5 s evidovanou výměrou 22 m2, její soušástí je garáž. 

Zapsáno na LV č.633 a 686, pro k.ú. a obec Svatý Jan nad Malší, u Katastrálního úřadu pro Jihočeský kraj, KP České Budějovice

Předpis měsíčního úhrad spojených s užíváním bytu.
SNÍMEK KATASTRÁLNÍ MAPY