Prodej bytu 2+1, Za Nádražím 217, Český Krumlov

Byt je ve druhém patře revitalizovaného bytového domu, na okraji sídliště s výhledem do zeleně. Parkování je přímo u domu a ten je bezbariérový, s novým výtahem. Vystačíte si ale i bez auta. Nedaleko je vlaková stanice i zastávky autobusu a obchod s potravinami.. V přízemí je spol. kolovna a k bytu jsou dvě sklepní kóje.

Byt je v udržovaném stavu. Umakartové jádro bylo obloženo světlými kachličkami. V koupelně je sprchový box a místo na malou pračku. Na samostatném WC je také umyvadlo. Navíc je hned u vstupu, součástí bytu praktická komora/šatna.

Byt je možné ihned obývat. V případě zdění jádra, je možné zcela změnit dispozici a zvětšit koupelnu i kuchyň. Dispozice bytu je součástí obrazové dokumentace inzerátu. Byt není zatížen žádnou právní vadou a je možné jej financovat hypotékou.
Celkové náklady včetně tepla a vody, jsou v roce 2022 celkem 3.768 Kč, včetně fondu oprav (F.O. = 1.620 Kč). Bez el. a plynu. PENB v kategorii C

Rád Vám zprostředkuji také špičkové hypoteční poradenství a zajistím bezpečný nákup nemovitosti. Cena nemovitosti je závislá na zájmu kupujících a aktuální situaci na trhu. Prodávající si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce.

Nabídková cena: s provizí RK, včetně právního servisu, cena k jednání

PENB v kategorii C

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek