Prodej rodinného domu se zahradou, 15 km od Českých Budějovic

Život ve vlastním domě na vesnici má nezaměnitelnou atmosféru. Uprostřed krásné jihočeské krajiny v obci Jankov, která byla v roce 2009 vyhlášena vesnicí Jihočeského kraje a v sousedství velmi stylové vesnice Hodslavice, která patří ke světovému kulturnímu dědictví na seznamu UNESCO, nabízíme k prodeji dům o dispozici 3+kk v přízemí, připravený pro půdní vestavbu a s velkou zahradou.

Dům původně z roku 1922 je po částečné rekonstrukci, k dokončení. Má novou střechu a plastová okna. V přízemí vlevo od vstupní chodby je obývací pokoj spojený s kuchyní s barovým pultem. Vpravo od vstupu jsou další dva pokoje, průchozí vzájemně, nebo přes chodbu. Koupelna s vanou je spojená s WC. V podkroví lze vybudovat další pokoje, je možná instalace střešních oken. Na tuto část domu navazuje hospodářská část, která je před rekonstrukcí. Lze v ní vybudovat dílnu, sklad apod. U domu je krytá pergola pro letní pobyt venku.

Samostatnou budovu výminku lze přestavět např. jako ubytování pro hosty, wellness apod. Další hospodářská budova je po demolici a zůstala z ní část kamenné zdi prakticky oddělující soukromou část zahrady od sousední nemovitosti. Dále pokračuje sad s ovocnými stromy.

Technologie: Plynový sporák je napojený na bombu. Ohřev TUV zajišťuje elektrický bojler, ústřední topení je napojené na kotel Viadrus na pevná paliva umístěný v samostatné malé kotelně, která je součástí domu. Vzhledem k jižní orientaci domu je střecha vhodná také k instalaci solárních panelů.

Rozcestník: dům je jen pár kroků od návsi s vybaveným dětským hřištěm, hostincem Formanka a zastávkou autobusu. Parkování je možné na vlastním pozemku ve dvoře. Jen 15 km do Českých Budějovic, 28 km do Českého Krumlova, 30 km do Prachatic, 160 km do Prahy, 100 km do Lince nebo Passau.

Mohu vám zprostředkovat také špičkové hypoteční poradenství a zajistím bezpečný nákup vybrané nemovitosti. Nenašli jste co jste hledali? Vyhledám nemovitost podle vašich kritérií.

5 300 000 Kč

Více na webu qara.cz

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek