Kájov – Kladné, prodej pozemku 4.580 m2

Prodej pozemku pro podnikání.

Na prodej nabízíme komerční pozemek o celkové velikosti 4.580 m2, pro výstavbu skladu, dílny, servisního střediska, menší výrobní haly nebo sídla společnosti. Skládá se ze dvou, na sebe navazujících částí. Část pozemku u obecní komunikace je oplocená betonovým plotem a na pozemku se nachází částečná hrubá stavba k dokončení.
Pozemky jsou součástí malé průmyslové zóny v obci Kájov, katastrální území Kladné. Územní plán počítá s využitím pro výrobu a výrobní služby. Na oplocenou část pozemku o velikosti 2.334 m2, navazuje úzká část pozemku pro vybudování příjezdu z komunikace na horní, zatím neoplocenou část pozemku, která má téměř čtvercový tvar. Svažitost terénu umožňuje víceúrovňovou výstavbu, např. s vjezdem techniky do dvou pater vystavěného objektu. Lokalita má dobré dopravní napojení, 200 m je železniční stanice, 5,5 km Český Krumlov, 5 km Větřní. V budoucnu se za 16 min. dojede k nájezdu na budovanou dálnici D3.
_
Územní plán: Plocha výroby a výrobních služeb.
Hlavní využití > výroba skladování, zejména v průmyslových a skladových areálech;
parkoviště pro potřebu zóny; záchytná parkoviště nákladní dopravy. Objekty musí architektonickým členěním stavebních firem a zejména zástavby respektovat měřítko kontextu okolí. V rámci vlastního pozemku (případně dle dohody na veřejném pozemku) je vlastník zařízení povinen zajistit výsadbu izolační zeleně.

Doplňující funkce > výrobní a servisní služby; prodejní sklady, velkoobchod; speciální technologie; výzkumná a vývojová pracoviště; lokální administrativa a stravovací zařízení; lokální zdravotnické zařízení (závodní ordinace); technické vybavení.

Podmínky > Veškeré činnosti nesmí zhoršovat životní prostředí nad přípustnou míru a musí respektovat vyhlášená ochrana a bezpečnost ní pásma. Součástí výrobních ploch, zejména v sousedství obytné zástavby a volné krajiny a v pohledově exponovaných polohách musí být izolační zeleň.

Nepřípustné využití > Bydlení s výjimkou služebných a pohotovostních bytu, zařízení občanské vybavenosti s výjimkou služeb uvedených přípustné využití.

Podmínky pro výstavbu > Intenzita využití stavebních pozemků maximálně 40%, velikost stavebních pozemků minimálně 3000 m, počet staveb na ploše maximálně 10 hlavních staveb výšková hladina 100 zástavby přízemní maximálně 10 m do hřebene od upraveného terénu.

CENA NEMOVITOSTI (k jednání)

Cena požadovaná za pozemek p.č. 131/4 včetně betonového oplocení a rozestavěné stavby je 10.000.000 Kč;
Za pozemek p.č. 131/3 o výměře 2.246 m2 je stanovena na 1.909.100 Kč tj. 850 Kč/m2.
Je možné koupit samostatně, nebo jako celek.

| Uvědomujeme si, že cena je nyní hlavně o dostupnosti financování. Proto budeme jednat o každé rozumné nabídce. |

Pro další informace a prohlídku kontaktujte makléře. Rád Vám zprostředkuji také špičkové hypoteční poradenství a zajistím bezpečný nákup nemovitosti.

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek