Dům v Kamenném Újezdu – Radosticích

Dům na prodej, je postavený v roce 2008 na místě rozsáhlé původní historické zemědělské usedlosti, jíž je součástí. Dům je neokázalý, ale prostorný a postavený s použitím kvalitních nadčasových materiálů. Má charakter a atmosféru starého venkovského stavení a je součástí krásné jihočeské krajiny pod horou Kleť, která tvoří dominantu celému širokému okolí.

Vynikající dostupnost 13 km do Českých Budějovic a 10 km do Českého Krumlova. Škola a školka je v Kamenném Újezdu vzdáleném 5 a půl km. V okolí je mnoho krásných míst pro aktivní trávení volného času. Stáje pro jezdecký sport, golfové kluby Český Krumlov a Hluboká nad Vltavou, letiště v Plané, Lipno atd. V budoucnu bude 8 km od domu budované napojení dálnice D3, které zajistí vynikající dopravu do Prahy a do Rakouska.
Díky umístění domu na okraji malé obce a příjezdu přes soukromý pozemek, poskytuje prodávaný dům dokonalé soukromí. K dispozici je garáž pro jeden automobil, která je součástí domu a další auta můžete parkovat na vydlážděné ploše na vlastním pozemku.

V přízemí je byt 2+kk, velká obytná kuchyně s kachlovými kamny a vstupem přímo do zahrady přes kamennou terasu. Dále je v přízemí koupelna s WC a ložnice pro hosty.
V obytném podkroví je byt 3+1 s koupelnou a WC. Dům se prodává včetně zařízení. Krásná upravená zahrada s ovocnými stromy vybízí k příjemnému posezení. Pozemek je z jedné strany obklopen vzrostlými listnatými stromy.
Vytápění celého domu bude řešeno novým tepelným čerpadlem (vzduch-voda), doplňkově kachlovými kamny. Odpady jsou svedené do malé ČOV. Nastěhování bude možné jaro/léto 2022.

Jestliže Vás tento dům zaujal a hledáte krásné nadstandardní bydlení, kontaktujte zkušeného makléře Lukáše Beťáka. Zajistím Vám také výhodné hypoteční financování a další servis spojený s nákupem. Cena je neveřejná-na dotaz, odpovídá lokalitě a kvalitě nemovitosti. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat zájemce na základě jím zvolených kritérií.

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek