Prodej rodinného domu 250 m², pozemek 2 517 m², Chvalšiny, okres Český Krumlov

Ráno vstanete a načerpáte energii procházkou po vlastní velké zahradě. Večer příjemně posedíte s rodinou u ohně. V této nemovitosti najdete dostatek prostoru pro velkou rodinu a krásná zahrada i okolí domu, jsou největšími výhodami této nemovitosti. Přestože je dům uprostřed obce Chvalšiny, jedná se o velmi klidné místo. Dům se nachází těsně pod dolní částí náměstí, kde je obchod a restaurace, nedaleko je škola a školka. Obec Chvalšiny se nachází na trase Český Krumlov (10 km) – Prachatice (26 km) a 31 km od centra Českých Budějovic. Autem si kdykoliv snadno zajedete na Šumavu, nebo na Lipno. Ale i když zůstanete ve Chvalšinech, jste stále obklopeni krásnou přírodou a přímo ze zahrady vidíte horu Kleť. V blízkém okolí je spousta možností k příjemnému, aktivnímu trávení volného času, turistice a zimním i letním sportům.

V přízemí domu jsou 2 byty, dispozičně 5kk (3kk + 2 pokoje v podkroví) a 2kk, obě bytové jednotky mají samostatné WC a koupelnu. Navíc je u domu velká hospodářská část sloužící jako sklad a dílna. K dispozici je samostatná kotelna s prostorem pro technické zázemí. Vytápění zajišťuje plynový kondenzační kotel, je možné topit i kotlem na tuhá paliva, nebo krbovými kamny. Ohřev TUV zajišťuje 200l el. bojler. Na jižně orientované střeše, je místo i pro solární panely. V celém domě jsou instalována kvalitní plastová okna s izolačními trojskly, která zajišťují tepelný i akustický komfort v domě.

Oplocená, celý den osluněná zahrada, o velikosti 1.851 m2, má vzadu druhý přístup z obecní komunikace a dle územního plánu lze využít pro další stavbu k bydlení. Zahrada je udržovaná, rovinatá, s ovocnými i okrasnými stromy. K dispozici je i nová zahradní technika jako sekačka, křovinořez, benzínová pila. Na pozemku je zahloubená 1.000 l nádrž na dešťovou vodu.

Důležité > na některých místech v exteriéru i v interiéru je opadaná vrchní vrstva omítky. Již byla provedena izolace stavby proti zemní vlhkosti a zdivo je vysušené. Zbývá dokončit pouze renovaci omítek.

Je možná také výměna za byt s doplatkem ceny – nabídněte.

Nákup nemovitosti je nyní hlavně o dostupnosti financování. Budeme jednat o každé rozumné nabídce. Pro sjednání prohlídky využijte připojené možnosti kontaktování.

Mohu vám zprostředkovat také špičkové hypoteční poradenství a zajistím bezpečný nákup vybrané nemovitosti. Nenašli jste co jste hledali? Vyhledám nemovitost podle vašich kritérií.

Více na webu qara.cz

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek