Vlachovo Březí, Purkyňova 280

Na spojnici dvou jihočeských měst Prachatice a Strakonice, leží malebné pošumavské městečko Vlachovo Březí. V okolí je mnoho cyklostezek, přírodní koupaliště a autem jste za půl hodiny v srdci Šumavy na Kvildě.

Můžete zde nyní koupit malý domek, nebo chalupu (s č.p.). Na domě byla započatá rekonstrukce a je třeba ji dokončit. Případně je možné domek zcela upravit a rozšířit. V obrazové části je plánek současné dispozice. Nabízí se možnost rozšíření obytného prostoru do podkroví, které je nyní nevyužité.

Dům má možnost parkování na vlastním nově oploceném pozemku a zahradu tak akorát, pro příjemné posezení na čistém vzduchu s velkou mírou soukromí. Zahrada končí potokem, ke kterému je z ní přístup. Hladina je o několik metrů níže, takže dům je v bezpečí i při velkém dešti.

Právě probíhá přeložka vzduchem vedeného elektrického vedení NN do země v komunikaci podél domu.. Z domu tedy lze sundat stožár. V minulosti byla položena plovoucí podlaha, a nové dveře v interiéru, stropy ze sádrokartonu. Podlaha je nyní na výměnu. Okna jsou původní dřevěná.

Vytápění je řešeno elektrokotlem do radiátorů, v kombinaci s možností topení v krbových kamnech. Ohřev TUV zajišťuje elektrický bojler. U domu je přípojka plynu, ale ten není zaveden do domu. K dispozici je videoprohlídka tohoto domu.

Pro další informace a prohlídku kontaktujte zkušeného makléře. Rád Vám zprostředkuji také špičkové hypoteční poradenství a zajistím bezpečný nákup nemovitosti. Cena nemovitosti je závislá na zájmu kupujících. Prodávající si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce. Zároveň budeme případně jednat i o Vaší rozumné nabídce.

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek