Něco o mně

Jmenuji se Lukáš Beťák a vždy mne bavila architektura, nemovitosti a také fotografování. V realitách podnikám od roku 2011. Osobní setkání s realitami a realitními makléři z pohledu zákazníka mne po 9 letech práce v přímém prodeji dovedlo k rozhodnutí poskytnout lepší profesionální alternativu.

Moje kvalifikace: jelikož v ČR byly v minulých letech podmínky pro vzdělávání realitních makléřů omezené, což se v posledních letech naštěstí výrazně mění, získal jsem praxi v několika oblastech, které mi pomáhají poskytovat kvalitní a profesionální službu od samého začátku.

Pracoval jsem 3 roky jako reportážní a ateliérový fotograf a prodejce fotografické techniky. Získal jsem obchodní a marketingové zkušenosti v interiérové společnosti a později specializované stavební firmě zaměřené na dřevostavby. tyto zkušenosti se ukázaly jako velmi praktické.

I v době probíhající ekonomické krize jsem jako začínající realitní makléř úspěšně zprostředkoval prodej několika rodinných domů a bytů, které byly před tím neúspěšně nabízeny řadu měsíců. Vlastně jsem doslova začínal v době, kdy někteří jiní makléři pro nedostatek zakázek v realitách skončili.

Od začátku si zakládám na kvalitní důvěryhodné prezentaci, aby se kupující cítili při výběru nemovitosti příjemně. I dnes se stále mnoho nemovitostí nabízí nevhodným a amatérským způsobem a prodávající tak zbytečně přicházejí o peníze a spolu s kupujícími také o čas a klidné spaní. Vaši nemovitost několika ověřenými kroky proměním v žádané zboží. Nemovitosti jsou mou zálibou a jejich prodej chápu jako exkluzivní službu založenou na detailních znalostech obchodních postupů, právních a stavebních náležitostí a marketingu. Proto se stále vzdělávám, komunikuji a spolupracuji s profesionály nejen v realitách. Sleduji nové trendy a často hledám nové neprošlapané cesty, inspiruji se na vyspělejších trzích v zahraničí s přihlédnutím k lokálním odlišnostem, což mi umožňuje být vždy o krok napřed.

Zůstaňme ve spojení na socálních sítích:

FACEBOOK      YOUTUBE        INSTAGRAM          LINKEDIN

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek