Dům, Nádražní Předměstí, Český Krumlov

/prodáno/

třída Míru 38, Český Krumlov – Nádražní Předměstí

Tento dům najdete přesně v polovině cesty, mezi vlakovým nádražím a historickým centrem města Český Krumlov, v části Nádražní Předměstí. Přímo u domu je zastávka místního autobusu. K domu přiléhá zděná dvougaráž a další otevřené parkovací místo. Dům je na kopci jen 70 m od vyhlídky na město. Rovinatá zahrada o velikosti 503 m2, je tak akorát k příjemnému posezení, letnímu grilování a klidně taky vypěstování domácí zeleniny. Na zahradě je také několik ovocných stromů. Před nedávnem proběhla oprava ulice, chodníků, a opravené jsou také okolní domy.

Vstup do domu je ze zahrady, přes verandu do chodby se schodištěm vedoucím do horního patra a do sklepa. V přízemí je byt 3+1 s koupelnou, v patře 2+1 s malou terasou u kuchyně a vlastní koupelnou. V podkroví je jeden půdní pokoj. a je možné jej rozšířit do zatím nevyužité části půdy.

Vytápění je řešeno plynem, kotlem na tuhá paliva, nebo elektrokotlem – ve všech variantách s rozvodem do radiátorů po celém domě. PENB v kategorii G – doporučovaným opatřením je náhrada stávajícího kotle na zemní plyn moderním zplyňovacím kotlem na dřevo nebo peletky v kombinaci s novým zásobníkovým ohřívačem TV o objemu 300 l a baterií akumulačních nádrží o celkovém objemu 2000 l. Odborný odhad investičních nákladů včetně veškerých instalačních, elektrikářských a administrativních prací je 485 tis. Kč. Tato kombinace dvou opatření by dokázala snížit potřebu neobnovitelné primární energie domu až na 76,88 kWh.m2/1 a objekt by se dostal do klasifikační třídy B a to i bez zateplení celého objektu.

Velikostí a hlavně umístěním, je dům vhodný k bydlení, ale i pro přestavbu na penzion. V okolí je veškeré zázemí pro pohodlný život a spousta příležitostí k rekreaci, sportu a bohatému kulturnímu životu.

Nákup nemovitosti je nyní hlavně o dostupnosti financování. Budeme jednat o každé rozumné nabídce. Pro sjednání prohlídky využijte připojené možnosti kontaktování.

Mohu vám zprostředkovat také špičkové hypoteční poradenství a zajistím bezpečný nákup vybrané nemovitosti. Nenašli jste co jste hledali? Vyhledám nemovitost podle vašich kritérií.

REZERVOVÁN

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek