Byt 2+1 se zahradou, Černá v Pošumaví – Bližná

/prodáno/

Prodej bytu 2+1 se zahradou, 1 km od Lipenské nádrže.

Na Lipně je hezky v každém ročním období. Nabízíme Vám zajímavou investici, místo pro relaxaci, nebo krásné bydlení v bytě se zahrádkou 1 km od Lipenské nádrže.

Byt 2+1 [součástí fotogalerie je plánek bytu] je v původním stavu je tak možné rozhodnout o jeho budoucí podobě. Současný vlastník má stavební firmu a nabízí provedení rekonstrukce pro budoucího majitele – odpadnou vám tak starosti s hledáním řemeslníků. Byt se nachází v malé bytovce, jedná se o zateplený dům s plastovými okny. Zvýšené přízemí je vhodné i pro starší obyvatele. K bytu jsou také dva sklepy.

V pokojích jsou dřevěné parkety. Vytápění domu je řešené společným kotlem na dřevěné pelety se zásobníkem. K ohřevu vody slouží vlastní elektrický bojler nyní umístěný v kuchyni.

Zahrada je přímo u domu, oplocená, má velikost 241 m2. Je na ní pergola pro posezení a letní grilování a 1000 litrový zásobník na dešťovou vodu.

Nákup nemovitosti je nyní hlavně o dostupnosti financování. Budeme jednat o každé rozumné nabídce. Pro sjednání prohlídky využijte připojené možnosti kontaktování.

Mohu vám zprostředkovat také špičkové hypoteční poradenství a zajistím bezpečný nákup vybrané nemovitosti. Nenašli jste co jste hledali? Vyhledám pro vás nemovitost podle vašich kritérií.

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek