PRODÁNO – Urbinská 183, Český Krumlov

V bezprostředním sousedství nákupní zóny Domoradice a na okraji sídliště Mír s 2,5 tisíci obyvateli, nabízíme k prodeji dva komerční prostory. Obě komerčně využitelné jednotky, jsou součástí bytového domu a mají bezbariérový přístup, prosklené automatické posuvné vstupní dveře, jsou zrekonstruované a ve vynikajícím stavu. Mají extrémně nízké náklady na vytápění díky teplovodnímu potrubí pod podlahou.

  1. Obchodní prostor o velikosti 178 m2, Kromě prodejní plochy se skládá z kanceláře, uzamykatelného skladu, zázemí s kuchyňkou a WC.
  2. Kanceláře s přímým vstupem z ulice (130 m2), Prostor sestává z recepce, zasedací místnosti, celkem 3 kanceláří a kuchyňky, 2x WC.

Město Český Krumlov má 13.tisíc obyvatel a zajímavý potenciál díky turistickému ruchu druhého nejnavštěvovanějšího města v České republice. Sousední obchodní zóna Domoradice s prodejnami Kaufland, Lidl, Deichmann, Expert Elektro, Takko Fashion, Dráčik, Dm Drogerie, Tesco, Penny, Terno a další, přitahuje tisíce návštěvníků projíždějících Českým Krumlovem, nebo cíleně přijíždějících z okolních obcí.

PENB C – Úsporná, 134,0 kWh/m2 za rok – ke stažení

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek