Stráž nad Nežárkou, Dolní Lhota, malý domek s č.p. 79

Dolní Lhota 79, 378 02 Stráž nad Nežárkou

Nabízíme Vám malý rodinný dům, k bydlení nebo rekreaci. Domek s číslem popisným, v krásném prostředí na okraji malé obce v Jižních Čechách. Dolní Lhota je vesnice se 120 stálými obyvateli, tři kilometry na východ od města Stráž nad Nežárkou v okrese Jindřichův Hradec. Do Jindřichova Hradce je to 11 km a do lázeňského města Třeboň 17 km, romantickou krajinou plnou lesů, luk a rybníků, kudy protéká řeka Nežárka. Nemovitost se nachází na konci komunikace na kraji obce a zaručuje velkou míru soukromí.

Domek je možné využití k rekreaci, nebo i k trvalému bydlení. Z oken, nebo ze zahrady orientované na jih, můžete pozorovat jelení zvěř, kterou zde chová ve výběhu jeden ze sousedů.

Samotný dům má zastavěnou plochu 78 m2, okolní pozemek 262 m2, přístup je přes obecní pozemky. Domek byl postaven kolem r. 1963, před 10 lety byla provedena nová střecha. Okna jsou původní dřevěná. Vytápění je řešeno kvalitními krbovými kamny HAAS+SOHN v obývacím pokoji s výměníkem a rozvodem do radiátorů. Ohřev TUV zajišťuje el. bojler. Dům je napojen na vodovod i kanalizaci.

Ze severní strany přiléhá k domu dřevěná veranda a venkovní terasa. V domě jsou dvě obytné místnosti, malá kuchyně, sprcha a samostatné WC. Lze rozšířit do podkroví o další ložnici. K domu byla přistavěná dílna, s přístupem přes verandu, nebo ze zahrady.

Bezproblémové parkování je na prostranství přímo před domem, kde je také přístřešek pro 1 automobil.

Pokud máte zájem se na dům podívat, neváhejte kontaktovat realitního makléře.

VIDEOPROHLÍDKA

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek