Křenov u Kájova, rodinný dům

#realizováno

Krásné, klidné bydlení pro rodinu. obklopené přírodou CHKO Blanský les. Nabízíme prodej krajního řadového domu s hezkým interiérem i příjemnou pobytovou zahradou. K domu náleží garáž, venkovní kryté stání pro dvě auta, předzahrádka, okrasná rovinatá zahrada okolo domu. Pergola s krbem na západní straně pozemku a výhledem do zeleně, je připravená pro příjemné posezení v letních dnech. Na jižní straně je možné vybudování zimní zahrady. K dispozici je samostatný sklad nářadí a kotelna. Ústřední vytápění domu zajišťuje automatický kotel na tuhá paliva a nebo elektřina. Vodovod a kanalizace je obecní. Dveře a okna jsou plastová, na podlahách PVC, a dlažba. RD je po vkusné rekonstrukci a dobře udržován. Část zahrady je v prudším svahu, vhodná k chovu drobného domácího zvířectva (drůbež, králíci, kozy apod.) Občanská vybavenost je v nedalekém Kájově (2 km) a Českém Krumlově (7 km). V okruhu do 40 km se nachází České Budějovice, Lipno, Prachatice, nebo státní hranice s Rakouskem. Dům je vhodný pro aktivně žijící rodinu, s možností dojezdu za prací v Rakousku, nebo v Českých Budějovicích, která navíc hledá únik z ruchu města. Příznivé provozní náklady se dají ještě snížit: PENB E – 338 kWh/m2 (zateplením se lze dostat až na hodnotu B – 128 kWh/m2 za rok) Zajistíme vám nejen prohlídku a nákup nemovitosti ale případně i výhodné financování hypotékou. Volejte co nejdříve, rád vám zodpovím dotazy, provedu touto nemovitostí a bezpečným nákupem vašeho nového domova.

 

KE STAŽENÍ:

PENB_KRENOV97

Katastrální mapa Křenov97

Informace o pozemku _ Nahlížení do katastru nemovitostí

 

Prodej, nebo koupě domu je pro prodávající i kupující mimořádná událost, která ovlivní kvalitu života obou rodin.

S vědomím důležitosti tohoto životního kroku přistupuji ke každému prodeji. I když pro mne je to jen další úspěšně vyřešená zakázka v řadě, přesto je zajímavé být součástí životního příběhu tolika rodin a starat se aby to pro ně byla v budoucnu příjemná vzpomínka.

Příběh prodeje tohoto domu v obci Křenov u Kájova: není vlastně rozdílný od mnoha dalších prodejů,  jaké běžně realizuji. Obrátila se na mne na doporučení své sestry majitelka rodinného domu, jenž byl v nabídce realitní kanceláře již řadu měsíců, bez jediné prohlídky, nebo projeveného zájmu. Realitní makléř se o prodej příliš nestaral a majitelce za celou dobu ani jednou nezavolal.

Po vytvoření zajímavé a atraktivní prezentace a jejího zveřejnění na inzertních serverech a sociálních sítích, proběhly v mé režii během prvního měsíce prohlídky a do dvou měsíců jsme měli podepsanou rezervaci prodeje pro konkrétní kupující.

Prodávající jsme během týdne našli vhodný byt a po 3 měsících od zahájení prodeje máme podepsanou kupní smlouvu a dokončuji převod vlastnictví. Ještě se setkáme při předání domu novým vlastníkům, což je vždy velmi příjemná součást mé práce a završení celého příběhu prodeje nemovitosti.

Napsat komentář

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek