Chata, Doudleby, okr. České Budějovice

/prodáno/

Po čtyřech dnech intenzivního zvedání telefonů, zodpovídání dotazů a prvních proběhlých prohlídkách, se našel kupující, který si je dobře vědom pro a proti této koupě a na přání majitelů jsme se dohodli na rezervaci a prodeji právě jemu. Děkuji Vám všem za projevený zájem, i v některých diskuzích na facebooku těm nepřejícím a kritizujícím (vše už z principu) za virální dosah této nabídky.

A pokud také potřebujete dobře prodat vaši chatu, dům nebo pozemek, ozvěte se mi. Lukáš Beťák, realitní makléř. 🏠

_________________

V nádherném údolí řeky Malše, si pod vzrostlými stromy za zpěvu ptáků, užijete klid a relaxaci. Přitom jste po silnici jen 13 km od krajského města České Budějovice. Lokalita se nachází na dohled soutoku Malše se Zborovským potokem, tvořícím meandrující kaňon obklopený skálou a lesem, na půl cesty mezi obcemi Doudleby a Plav.

Prostorná chata která je nyní na prodej, je unikátní svou historií a architekturou. Byla vyprojektována a postavena v roce 1947 ve stylu funkcionalismu třicátých let 20 století. Chata je postavená jako dřevostavba, je celkově dobře udržovaná, má novou střechu.

Do chaty vstoupíte přes prostornou krytou terasu přímo do obytné místnosti s otevřeným krbem. Jako varianta slouží k vytápění/vaření kamna Petry. Z Hlavní obytné místnosti je vstup do kuchyně s linkou a samostatnou spíží. Také je zde samostatná místnost s WC a schodiště do druhého podlaží. V něm jsou dvě samostatné ložnice a vstup na horní slunnou terasu. V patře je také místnost s možností vybudování koupelny. K chatě je přistavěná dílna (sklad), pro uložení nářadí, kol a čehokoliv dalšího.

V chatě je kompletní rozvod elektrické energie (přípojka po rekonstrukci), odpad z WC je sveden do malé jímky, vodovod není. Vodu je možné odebírat z nedalekého společného vrtu do kanystru, nebo si můžete instalovat nádrž na sběr dešťové vody a čerpadlem do chaty.

Chata se nachází na pozemku jiného vlastníka a jeho užívání je ošetřeno nájemní smlouvou. Toto řešení je v této lokalitě obvyklé. Chata je v místě, které nikdy nebylo zasaženo povodní. Příjezd a parkování je možné přímo u chaty, nebo na nedalekém parkovišti.

Jestliže hledáte místo k rekreaci a odpočinku, rád se Vám budu věnovat a zodpovím Vaše otázky po telefonu a na prohlídce. Zavolejte, nebo napište mi včas, poptávka po chatách je tuto sezónu veliká.

Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce a vybrat kupujícího na základě jím zvolených kriterií.

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek