Byt 4+kk, Budějovická 68, Kamenný Újezd

/prodáno/

Jestliže Vám nevyhovuje bydlení v “satelitu” a nepotřebujete pracovat na zahradě a kolem domu, máme pro Vás řešení.

Nabízím k prodeji 100 metrový byt v novostavbě, 3 ložnice, 1 krytá terasa, velká kuchyně i obývák, komora, sklep a parkovací stání. Všechny předpoklady pro skvělé rodinné bydlení v Kamenném Újezdu, 10 minut od Českých Budějovic.

Byt je ve třetím podlaží nově postaveného domu s celkem 11 byty. Ve dvoře domu je kovovým schodištěm přístup na společné pavlače domu. U tohoto bytu tvoří neprůchozí jižní krytou terasu přístupnou také velkým prosklením z obývacího pokoje. Na centrální obývací pokoj navazuje jídelna s velkou světlou kuchyní a 3 podkrovní ložnice, každá o velikosti 15 m2. V bytě je příprava na připojení zabezpečovacího systému a klimatizace. K bytu náleží 1 parkovací stání ve dvoře a volné parkování před domem. Pro menší děti je možnost využít travnatou hrací plochu ve dvoře. Dům má vlastní plynovou kotelnu a k vysokému komfortu bydlení přispívá v celém bytě podlahové topení. Měsíční náklady (3osoby): Fond oprav 502 Kč, zálohy na teplo 1.505 Kč, voda 800 Kč, další položky 325 Kč.

Lokalita: Do 5 min. pěšky od domu je obchod TREFA, večerka, autobusová zastávka a moderní škola i školka. V blízkém okolí je mnoho možností trávení volného času, např. oblíbený rybník Štílec – v létě koupání, v zimně bruslení.

Zkušený realitní makléř Lukáš Beťák a hypoteční poradce jsou připraveni se Vám věnovat, zodpovědět dotazy a zajistit bezchybný servis, pokud se rozhodnete nemovitost koupit.

Lokalita

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek